Mercedes-Benz Sprinter
316 2.2 CDI 163 PK AUT. L3H2 + MEMORY SEAT | LEDER | DISTRONIC | BREEDBEELD MBUX | CARPLAY | STOELVERW.
Direct kopen, basisprijs: € 27.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 27.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 460,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 316 2.2 CDI 163 PK AUT. L3H2 + MEMORY SEAT | LEDER | DISTRONIC | BREEDBEELD MBUX | CARPLAY | STOELVERW. |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 11 maart 2019 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 190.404 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 460,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-257-VH |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 1.166 kg |
| Gewicht: | 2.334 kg |
| Wielbasis: | 432 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- zijschuifdeur rechts
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- Interieur & Comfort
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- keyless start
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- cruise control adaptief
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- dodehoek detectie
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zijwind assistent
- Overig
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel verwarmd
- comfortstoel(en)
- armsteun voor
- Comfort-pakket
- lederen stuurwiel
- start/stop systeem